لیز موهای زائد

پارس پرتو
۱۱ اسفند ۱۳۹۹
10 دقیقه دقیقه زمان برای مطالعه
لیز موهای زائد

امروزه پیش رفت‎ های زیادی در زمینه علم و تکنولوژی بوقوع پیوسته است و این موضوع سبب شده تا بشر به لوازم و دستگاه‎ های مختلفی دسترسی پیدا کند و از آنها برای افزایش رفاه زندگی خود بهره برداری کند. لیزرها یکی از وسایلی هستند که امروزه در بسیاری از زمینه‎‎ ها از آنها استفاده خواهد شد. با توجه به این موضوع این نوع وسایل در اندازه ‎های مختلف و همچنین کاربردهای گوناگون طراحی و تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار شده ‎اند. یکی از پرطرفدارترین دستگاه‎ ها که امروزه از محبوبیت زیادی برخوردار شده است و افراد زیادی تمایل به استفاده از آن را دارند لیزر موهای زائد است.

این دستگاه یکی از پرمصرف ‎ترین انواع لیزر می ‎باشد که همه روزه بر محبوبیت آن افزوده خواهد شد و افراد زیادی تمایل به استفاده از آن را دارند. این دستگاه به شما کمک خواهد کرد تا از شر موهای زائد موجود در بدنتان راحت شوید. این نوع دستگاه‎ ها در انواع مختلف و توسط شرکت ‎های سازنده مختلفی طراحی و ساخته خواهند شد. این موضوع سبب شده تا انواع مختلفی از این نوع لیزر در سطح بازار موجود باشد و قیمت دستگاه لیزر مو دارای تنوع زیادی باشد. این تنوع سبب خواهد شد تا مصرف کنندگان با توجه به بودجه در نظر گرفته شده و همچنین نیاز خود اقدام به خرید این نوع وسیله کاربردی کنند و از آن استفاده نمایند.

با استفاده از این نوع تکنولوژی دیگر نیازی به مراجعه کردن به مراکز اپیلاسیون، استفاده از دستگاه اپیلدی، استفاده کردن از انواع مواد موبر و همچنین تیغ نخواهید داشت. نکته قابل توجه در رابطه با استفاده از این نوع تکنولوژی آن است که باید حتما در مراکز مطمئن و دارای مجوز این کار صورت بگیرید تا آسیبی به افراد وارد نشود. همانطور که گفته شد این نوع دستگاه ‎ها انواع مختلفی دارند که در آنها ویژگی‎ های متفاوتی به کار گرفته شده است. این ویژگی‎ ها سبب خواهد شد تا قیمت دستگاه لیزر مو در سطح بازار متنوع باشد و مصرف کننده قادر باشد با توجه به نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشد.

نحوه عملکرد دستگاه لیزر مو

لیزر استفاده شده در این نوع وسایل به شکلی طراحی شده است که با برخورد به هر مورد تیره رنگ و سیاه آن را حرارت می‎دهد و می‎ سوزاند. در طول این فرآیند فولیکول موجود در مو آسیب خواهد دید و از بین می‎رود. هر دانه موی موجود در بدن انسان دارای یک سیکل یا دوره رویش و استراحت است. در یک زمان مشخص بیشتر موهای موجود در بدن در مرحله استراحت قرار خواهند گرفت و تنها تعداد اندکی از آنها در فاز رشد قرار خواهند داشت. نکته قابل توجه در رابطه با لیزر آن است که اگر در زمان انجام این عمل موهای بدن در فاز استراحت باشند لیزر برروی آنها تاثیری نخواهد داشت.

این موضوع سبب خواهد شد تا برای از بین بردن کامل تمامی موها فرد باید چندین مرتبه به مرکز لیزر مراجعه کند تا نتیجه مطلوبی حاصل شود. توجه داشته باشید که زمان بین جلسات مختلف لیزر باید منظم باشد تا به بهترین شکل ممکن مقصود حاصل شود. قیمت دستگاه لیزر موجود در سطح بازار دارای تنوع زیادی می‎باشد و دلیل این تنوع ویژگی‎ های متفاوت موجود در این دستگاه ‎ها می‎ باشد. با تکرار جلسات لیزر در نهایت اشعه لیزر به تمامی فولیکول‎ های موجود در مو خواهد تابید و آنها را از بین خواهد برد. با توجه به این نکته برای رسیدن به نتیجه مطلوب نیاز دارید تا کمی صبور باشید و تمامی جلسات را به صورت کامل به پایان برسانید. نکته مهم که قبلا نیز ذکر شد مراجعه کردن به مراکز مجاز است تا در حین انجام لیزر دچار آسیب نشوید و نتیجه مطلوبی را کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + پنج =

مطالب مرتبط

آشنایی با لیزر موهای بدن

آشنایی با لیزر موهای بدن

موهای زائد یکی از مواردی هست که از بین بردن آنها در داشتن بهداشت و همچنین سلامت ...
پارس پرتو
۱۱ اسفند ۱۳۹۹
انواع-دستگاه-لیزر

آشنایی با انواع دستگاه لیزر موهای زائد

از زمان های دور تا به امروز بشر برای خلاصی پیدا کردن از موهای زائدی که در ...
پارس پرتو
۱۲ اسفند ۱۳۹۹
فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه