سوالات متداول

لطفا سؤالات زیر را مطالعه کنید. درصورتیکه پاسخ خود را پیدا نکردید، سوال خود را توسط فرم زیر برای کارشناسان ما ارسال کنید. ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

لیزر کیوسوئیچ برای از بین بردن و کمرنگ کردن لک های صورت در اثر افزایش سن استفاده می شود. این لیزر یکی از موثرترین روش ها برای درمان لک صورت می باشد. این تکنیک تنها با یک جلسه می تواند ملاسما و لک التهابی صورت را کاهش داده و یا به طور کامل از بین برود. این لیزر با طول موج خاص (۱۰۶۴ نانومتر) بر روی پوست تابانده می شود و توسط رنگدانه های پوست جذب می شود.

لک صورت به علت اختلافی جزئی در رنگدانه های پوست به وجود می آید که با افزایش رنگدانه ها پوست تیره تر شده و سبب ایجاد لک یا ملاسما می شوند. لک ها بر اثر عواملی چون تغییرات هورمونی، عوامل ذاتی، سن و سال، استفاده از برخی داروها و … نیز ممکن است بوجود بیاید

قبل از اینکه این درمان را شروع کنیم باید از قرار گرفتن در معرض نور خورشید اجتناب کنیم. در هنگام درمان مناطق تحت درمان ابتدا دچار تورم خفیف و کبودی خفیفی می شوند و نهایتا در حدود یک هفته رنگدانه های پوست به تدریج از بین خواهند رفت. برای برداشتن یک لکه ی کوچک نیاز به ۳ جلسه ی درمانی و لکه های بیشتر به ۵ تا ۶ جلسه درمان نیاز خواهد داشت

بروز لک های قهوه ای و قرمز بعد از درمان طبیعی است که بعد از مدتی پوسته پوسته شده و از بین می روند این مورد به خودی خود درمان می شود اما در مواردی که نادر است سبب زخم و عفونت می شود که باید به پزشک مراجعه کنند.
بعد از درمان با این روش باید مراقبت هایی که پزشک توصیه کرده را حتما انجام دهیم و اجتناب از نور آفتاب ضروری است.

هزینه و قیمت لیزر کیوسوئیچ تقریبا بالاتر میباشد ولی در صورتی که نمیخواهید هزینه زیادی پرداخت کنید میتوانید از لک بر و ضد آفتاب ها استفاده کنید تا به مرور زمان لک های شما از بین برود یا از میکرودرم ابریژن برای پاک کردن لک های سطحی و جای جوش استفاده کنید.

لیزر نوعی تابش نور است که وقتی تبدیل به گرما می شود باعث می شود که فولیکول سست شود و پیاز مو از بین برود.

و با گذشت زمان باعث می شود که مو دیگر رشد نکند و این روند هیچ آسیبی به پوست بدن نمیزند.

به موهایی که در قسمت های مختلف بدن ، صورت ، گردن ، گوش ها و …وجود دارد موهای زائد گفته می شود.

امروزه با پیشرت تکنولوزی روش جدیدی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که لیزر می باشد.

شما باید از فروشنده ای که می خواهید از آن خرید کنید اطمینان کامل داشته باشید و او را بشناسید .

تا پس از خرید دستگاه لیزر موهای زائد پلاتینیوم از کاری که انجام دادید پشیمان نشوید .

پس قبل از خرید حتما تحقیق و دقت کافی را بنمایید .

خب قطعا استفاده کردن از دستگاه لیزر موهای زائد هم از نظر درآمدی می تواند برای شما بسیار جذاب باشد و هم نظر اعتبارسنجی .

شرکت ما فروش دستگاه لیزر موهای زائد آلما را به صورت شرایطی و قسطی نیز دارد و برای دریافت اطلاعات بیشتر فقط کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید .

پس می توانید با خیال راحت از ما اقدام به خرید دستگاه لیزر موهای زائد سوپرانو تیتانیوم کنید .

دستگاه لیزر دایود مانند دستگاه لیزر الکساندرایت که در بالا به آن پرداختیم تفاوت بسیار زیادی با لیزر الکس دایود ندارد. در این مورد نیز از دو جهت عملکرد بالینی و ساختار فنی و تکنولوژی دستگاه ها را با یکدیگر مقایسه خواهیم نمود.

در جواب باید گفت خیر. زمانی که در یک اسپات سایز (دهانه خروجی لیزربار) یکسان تعداد لیزربار ها یکسان و با توان یکسان باشند تعدد طول موج تاثیری بر توان خروجی هندپیس نخواهد داشت و نه تنها توان خروجی کاهش نمی یابد بلکه تاثیرپذیری آن بر روی بیمار بیشتر خواهد بود و سوال بالا زمانی درست خواهد بود که اسپات سایز با همان تعداد و توان لیزربارها بزرگ شده باشد.

در جدیدترین اخبار شنیده می‌شود در خصوص لیزر خانگی با دستگاه دایود و گفته می‌شود که دستگاه دایود به مصرف خانگی رسیده و افراد می‌توانند با کمک آن خودشان در خانه لیزر انجام دهد بهتر است در نظر داشته باشید که لیزر کردن اب می باشد که باید توسط پزشک صورت بگیرد و افراد می‌توانند در خانه به صورت خودسرانه کارهای پزشکی را انجام دهد باید بداند که لیزر کردند کاملا علمی باشد و شما باید از لایه های پوست اطلاع داشته باشید و به هیچ عنوان گول چین اخبار و تبلیغاتی را نخورید.

فیلدهای قابل نمایش را انتخاب کنید. بقیه فیلد ها مخفی خواهند شد
 • تصویر
 • کد محصول
 • نمره
 • قیمت
 • موجود
 • دسترسی
 • توضیح
 • عرض
 • اندازه
 • ویژگی ها
 • فیلد دلخواه
مقایسه